Search

Information

       Ślubowanie i pasowanie na uczniów kl. I

   W dniu 15 października 2015r. odbyła się w  Szkole Filialnej w Turzych Rogach bardzo ważna uroczystość - ślubowanie klasy I.
  Zanim jednak doszło do ślubowania i ceremonii pasowania na ucznia, pierwszoklasiści oczarowali zebranych  wspaniałym występem. Zadowoleni  i  uśmiechnięci uczniowie skupiali uwagę widzów, a w szczególności dumnych rodziców. Ważnym przeżyciem dla pierwszaków był moment ślubowania, a także uroczystego pasowania na ucznia, którego dokonała pani kierownik  Beata Łukasik, wielkim kolorowym ołówkiem  pasując pierwszaków na uczniów naszej szkoły.Uroczystość poprowadziła wychowawczyni kl. I pani Marta Sujka, która z ogromną radością wręczyła nowym uczniom pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez rodziców.Następnie z pomocą rodziców uczniowie posadzili drzewko- buk na placu szkolnym.Klasa I zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Po oficjalnej części dzieci udały się na poczęstunek  przygotowany przez rodziców.
   W  radosnych nastrojach zakończył się ten uroczysty dzień, który zarówno dla ich rodziców jaki i dzieci był jednym z najważniejszych dni w życiu. Pierwszaki zdały wyśmienicie swój pierwszy egzamin, udowadniając, że zasłużyły, na zaszczytne miano ucznia!
Życzymy dzieciom, aby stały się dumą swojej rodziny i szkoły.

opracowała:p.Marta Sujka