Search

Information

Dzień Rodziny

     15 czerwca 2016 r. zaprosiliśmy do szkoły rodziców naszych uczniów, aby uczcić ich święto - Dzień Mamy i Dzień Taty. Z tej okazji dzieci, pod kierunkiem pań wychowawczyń, przygotowały dla swoich rodziców część artystyczną oraz własnoręcznie wykonane upominki. Nauczyciele natomiast zadbali o skromny poczęstunek.

     Jako pierwsze przed swoimi rodzicami zaprezentowały się dzieci  z oddziału przedszkolnego. Przygotowały, pod kierunkiem pani Renaty Turskiej, specjalnie na tę okazję przedstawienie teatralne „Jaś i Małgosia”. Wcielając się w role bohaterów tej znanej bajki wprawiły w zachwyt wszystkich zgromadzonych, a przede wszystkim swoich rodziców. Swój występ wzbogaciły o elementy tańca i piosenki. Na koniec zaprezentowały okolicznościowe wiersze i piosenki i udały się      z prezentami i życzeniami do swoich rodziców.

     Następnie na scenie pojawiły się dzieci z klas I – III, które wspólnie, pod kierunkiem p. Urszuli Bojar, p. M. Sujka oraz p. Beaty Łukasik, przygotowały przedstawienie pod tytułem „Grymaśna stokrotka” W pięknym strojach z magicznego ogrodu posłały rodzicom wierszem pisane życzenia i piosenki. Ich występ również został nagrodzony gromkimi brawami i wzruszył rodziców. Dzieci także przygotowały piękne upominki i wręczyły je swoim rodzicom.

     Na zakończenie części artystycznej zaprezentowały się dziewczynki  z koła tanecznego, prowadzonego przez p.Martę Sujka,"Tańczące nutki”. Zaprezentowały dwa układy taneczne, które nagrodzono gromkimi brawami.

Dzień ten z pewnością stanowił dla rodziców naszych uczniów ogromne przeżycie i na długo zapadnie w ich pamięci.

opracowała:Renata Turska